Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu www.klerr.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X
grozs(0)

vēlmju saraksts

(0)

VALŪTA:
+371 27419595

d.d. 11:00 - 19:30

Sestdiena 11:30 - 17:30

Svētdiena - brīvdiena

Saņēm AKCIJAS un JAUNUMUS
un / vai

Par Mums

 

O KLERR.lv.pdf

 

KLERR.lv  ir modernu, mūsdienīgu sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru interneta veikals. Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir sniegt mūsu klientiem kvalitatīvu servisu un piedāvāt labākās, aktuālākās un modernākās preces par izdevīgākajām cenām apģērbu tirgū. 

 

Ekspress piegade

Pasūtot preces interneta veikalā KLERR.lv Jūs varēsiet izvēlēties vairākus piegādes veidus: Omniva, Latvijas Pasts, Express kurjers, 50 Cirkle K DUS un piegāde uz mūsu veikalu.  Vairāk par piegādi>>>

 

Augsta kvalitate

Visas mūsu preces tiek pārbaudītas vai tām nav kādi defekti, tāpēc klientam tiek nosūtītas tikai pārbaudītas un kvalitatīvas preces, kas ļauj ievērojami ieekonomēt Jūsu laiku, un izvairīties no raizēm, kas saistītas ar preču atgriešanu! Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem piegādātājiem, kuri spēj rekomendēt sevi tirgū!

Liels sortiments

Interneta veikalā KLERR.lv Jūs atradīsiet vairāk nekā 10 000 apģērbu, apavu un aksesuāru modeļu, daļa no kuriem atrodas mūsu veikalā Rīgas centrā un jau rītdien var būt piegādāti Jums un priecēt savu jauno īpašnieci! Katru nedēļu mūsu katalogs tiek papildināts ar jauniem modeļiem! Tāpēc, ja Jūs neatradāt šodien to, ko meklējāt, ienāciet KLERR.lv jau rīt, un mēs esam pārliecināti, ka Jūsu ideālā lieta Jūs jau gaidīs! 


Atlaides un akcijas

Katru nedēļu KLERR.lv sniedz Jums iespēju iegādāties preces ar lielām atlaidēm! Nepalaidiet savu iespēju! 

 

veikals

UZ VIETAS veikalā vairāk nekā 2000 VAKARKLEITAS! Pierakstīties uz vizīti NAV vajadzības.

KLERR.lv mājaslapā ir vairāk nekā 10 000 precesJūs varat pielaikot pasūtīto preci un saņemt pārdevēja konsultāciju par visiem interesējošiem jautājumiem mūsu veikalā Z. A. Meierovica bulv. 16 (T/C Basteja Pasāža). Vairāk par veikalu>>>

Katru dienu mēs pilnveidojam mūsu sniegtos pakalpojumus, padaram sortimentu plašāku, bet piegādi – ātrāku! Un tas viss, lai padarītu Jūsu iepirkšanos maksimāli ērtu, vienkāršu un izdevīgu! 

 

Izdevīgus Jums pirkumus! 

 

Ja Jums ir kādi ieteikumi, padomi vai jebkādas citas domas, ar kurām Jūs gribētu ar mums padalīties, zvaniet uz biroju t. 27419595, rakstiet uz e-pastu info@klerr.lv.