Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu www.klerr.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X
grozs(0)

vēlmju saraksts

(0)

VALŪTA:
+371 27419595

d.d. 11:00 - 19:30

Sestdiena 11:30 - 17:30

Svētdiena - brīvdiena

Saņēm AKCIJAS un JAUNUMUS
un / vai

Kā veikt pasūtījumu?

 

Kā veikt pasūtījumu?.pdf

 

Preces mūsu interneta katalogā ir sadalītas pēc kategorijām un tās var šķirot pēc esamības, cenas, zīmola un izmēra! Pēc noklusējuma preces ir sašķirotas pēc ienākšanas datuma veikalā. 

 

Lai noformētu pasūtījumu ir nepieciešams: 


1)

Izvēlēties preci, kas iepatikās;

2)

Izvēlēties izmēru;

3)

Ievietot preci iepirkuma grozā;

4)

Izvēlēties „Noformēt pirkumu” 

5)

Izvēlēties piegādes vietu;

6)

Izvēlēties apmaksas veidu; 

7)

Apstiprināt pasūtījumu; 

8)

Sagaidīt pasūtījuma apstiprinājumu no KLERR.lv operatora pa telefonu;

9)

Saņemt pasūtījumu ar izvēlēto piegādes veidu (veikalā, ar Express kurjera pakalpojumu, Omniva pakomātos vai ar Latvijas Pasta starpniecību).

 

 

Lai labi nēsājas! Smile

 

Pasūtot preci un izvēloties piegādes veidu “Saņemšana veikalā” - jāveic priekšapmaksa tikai 7 EUR vērtībā (tā ir garantijas summa, kura tiek atgriezta klientam, gadījumā, ja pasūtījums nederēja, nepatika un apmaiņa nebija vēlama). Šī priekšapmaksa domāta pasūtījumiem, kuriem  kopējā  summa nepārsniedz 100 EUR. Pasūtījumiem, kuriem kopējā summa pārsniedz 100 EUR nepieciešama pilna rēķina apmaksa.

 

Ja Jums ir klienta (atlaižu) karte – neaizmirstiet ievadīt kartes numuru pasūtījuma veikšanas laikā! Ja Jums ir radušies jautājumi par preci/piegādi/pielaikošanu Jūs varat sazināties ar mūsu menedžeri pa tālruni t. +371 27419595 vai arī uzdot jautājumu rakstot uz info@klerr.lv (neaizmirstiet norādīt preces artikulu). 


Pateicamies par pirkumu! Smile