Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu www.klerr.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X
grozs(0)

vēlmju saraksts

(0)

VALŪTA:
+371 67419595

+371 27419595

d.d. 11:00 - 19:00

Sestdiena 12:00 - 17:00

Svētdiena - 12:00 - 16:00

KLERR.lv Rekomendē
Klientu atsauksmes
Katerina P. atstāja atsauksmi (2019-11-22)
Paldies jaukajām pārdevējam! Loti laipna apkalpošana!prieks iepirkties,kleita ir ideāla, atgriezīšos vēl.(ar bēbiti un bakonu)
vertējums:
Viktorija atstāja atsauksmi (2019-11-07)
Tiešām ļoti liels vakarkleitu klāsts!!
vertējums:
Anastasija atstāja atsauksmi (2019-09-05)
Paldies meitenēm par jauku attieksmi! Izvēlējos kleitu un vēl klāt kurpes! Nākamreiz noteikti atgriezīšos pie Jums!
vertējums:
Ieva atstāja atsauksmi (2019-07-10)
Tik jauka atmosfēra! :) pavadīju veikalā vairākas stundas un aizgāju ar savu sapņu kleitu! Paldies!
vertējums:
Milana atstāja atsauksmi (2019-06-25)
Ļoti patika gan veikals, gan apkalpošana. Manuprāt, vislielākā kleitu izvēle Rīgā ir tieši šajā veikalā. Ta turpināt! Veiksmi! :)
vertējums:
Vārds:
E-pasts:
Atstāt atsauksmi:
Ievadiet kodu:
KLERR.lv jaunumi
Еsam atvērušies jaunajās telpās!

Ar lielāko prieku gribam paziņot, ka esam atvērušies jaunās telpās! Atrodamies tajā pašā adresē, Z. A. Meierovica bulv. 16, uzreiz pie ieejas tirdzniecības centrā Basteja pasāža. Būsim priecīgi redzēt ikvienu pie mums ciemos! Uz tikšanos! :)

Jauns darba laiks

Tagad strādājam arī svētdienās! Gaidīsim ciemos no 12.00 līdz 16.00! :)

KLERR.lv dzimšanas diena!

24. novembrī mūsu veikals KLERR.LV svinēs 6 gadu jubileju, uz kuru visi ir laipni gaidīti. Labi pavadīts laiks garantēts! Pasākuma laikā Jums būs iespēja piedalīties izlozēs, baudīt lielisku atmosfēru un mūziku par kuru parūpēsies mūsu vakara vadītājs Artjoms Demjanenko no Top radio, saksofonists Aigarssax un Dj - Dmitrijs Opletins
Kā arī lieliska iespēja iepazīties ar mūsu jauno Ziemassvētku un EXCLUSIVE kleitu kolekcijām no klerr.lv

Mūsu veikals strādās visa vakara garumā un Jums būs iespēja iegādāties mūsu kleitas ar - 20% atlaidi!

Tagad mēs strādājam arī sestdienās no 12:00 līdz 17:00!

Tagad mēs strādājam arī sestdienās no 12:00 līdz 17:00!

Visi jaunumi ->

Sieviešu apģērbu interneta veikals KLERR.lv – mode ar piegādi!


Esam priecīgi Jūs redzēt sieviešu apģērbu interneta veikalā KLERR.lv! Šeit Jūs atradīsiet pašas modernākas un skaistas mantas, kuras kļūs par katras mūsdienīgas sievietes garderobes rotājumu! Skaistas vakarkleitas, kleitas izlaidumam, klasiski svārki, seksīga apakšveļa, parfimērija un kosmētika- kopumā vairāk nekā 10000 modeļu mūsu sieviešu apģērbu interneta veikala plauktos! Dažādi stili un izmēri un katru dienu to daudzums palielinās!
Ar katru gadu dzīves temps paaugstinās un mūsdienīgām sievietēm paliek arvien mazāk laika iemīļotajai nodarbei - šopingam! Sieviešu apģērbu interneta katalogs KLERR.lv ir ideāls risinājums tiem, kas ciena savu laiku, jo tieši mūsu internetveikala plauktos Jūs atradīsiet lielu preču sortimentu, kuru Jūs varēsiet apskatīt un pielaikot! Aizmirstiet par bezjēdzīgām pastaigām pa tirdzniecības centriem, kur vairumā ir vieni un tie paši veikali, kuros pērk apģērbu gandrīz puse pilsētas... Pēc sieviešu apģērbu interneta veikala KLERR.lv domām katra sieviete ir unikāla un pavisam noteikti viņas pienākums ir to parādīt!
Lielākais preču daudzums mūsu sieviešu apģērbu internetveikalā ir pieejams firmas apģērbu veikalā KLERR.lv Rīgas centrā, kur atnākot Jūs varat to piemērīt. Otra preču daļa ir pieejama pēc pasūtījuma!
Spilgti modeļi, pastāvīgi atjaunotais sortiments, zemas cenas, augsta kvalitāte, akcijas un dāvanas, droši apmaksas veidi un ātra un lēta piegāde visā Latvijā - pietiekoši daudz iemeslu, lai veiktu pirkumus tieši sieviešu apģērbu interneta veikalā KLERR.lv! (sīkāk >>)